БФ «Пацієнти України» має два види учасників: асоційовані і повні. Спочатку учасники подаються до асоційованих і залишаються ними рік, а потім можуть перейти до реєстру повних учасників фонду. Детальніше про права асоційованих і повних учасників читайте у Статуті Розділ 5. УЧАСНИКИ ФОНДУ, ЇХ ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ.

Для вступу в учасники БФ «Пацієнти України» достатньо заяви про прийом до складу Фонду, резюме, мотиваційного листа та рекомендації від дійсного учасника (за можливості), надісланих на електронну адресу офісу БФ «Пацієнти України»: office@patients.org.ua.

Заява про прийом до складу Фонду подається на ім’я Виконавчого директора та повинна містити: прізвище, ім’я, по-батькові, громадянство, місце постійного проживання, рік народження кандидата в учасники Фонду, зазначення виду участі, якого бажає набути кандидат (стати повним чи тимчасовим/асоційованим учасником), а також письмове зобов’язання про виконання статутних обов’язків у випадку прийняття в учасники Фонду.

Прийом тимчасових/асоційованих учасників Фонду здійснюється Дирекцією. Через рік на Загальних Зборах Дирекцією виноситься питання про прийняття учасника до складу повних учасників Фонду.

Учасником БФ «Пацієнти України» може бути представник організації/ активіст/пацієнт або громадська/пацієнтська організація.

Процедура вступу до учасників фонду не пов’язана із відвідуванням зустрічей БФ «Пацієнти України».

БФ «Пацієнти України» пропонує критерії для вступу до учасників фонду:

  • Мотивація.
  • Активізм.
  • Обізнаність у сфері охорони здоров’я.
  • Розуміння майбутнім членом місії БФ «Пацієнти України» та готовність її поділяти.
  • Добровільність.
  • Готовність представляти БФ «Пацієнти України» на переговорах різних рівнів.

Обмежень щодо захворювань, які представляє майбутній учасник БФ «Пацієнти України», немає.