Наша місія

Лікування доступне для всіх.

Наша мета

Забезпечити всіх пацієнтів України ефективним лікуванням, об’єднуючи активістів для впливу на державні закони та політику.

Наше бачення

Ми хочемо бачити країну, в якій пацієнти мають доступ до всіх необхідних їм ліків шляхом впровадження ефективної медицини, в якій активісти від пацієнтів сприймаються з повагою, мають доступ до необхідної інформації, володіють навичками стратегічної роботи та співпрацюють з державою, яка функціонує абсолютно прозоро, відповідально та відкрито.

Таким чином, БФ «Пацієнти України» визнаний державними органами, місцевими та міжнародними фармацевтичними компаніями, присутніми в Україні, спільнотами клініцистів, пацієнтськими групами та іншими гравцями як законний партнер.

Зовнішні завдання

  1. Забезпечити повноцінне фінансування Державних програм з лікування.
  2. Покращити прозорість та підзвітність державних тендерних та закупівельних процесів.
  3. Виявити проблеми для системного вирішення ситуації з туберкульозом в Україні.
  4. Покращити фармацевтичні практики та політики в Україні для більш ефективного контролю якості медичних препаратів та забезпечення етики проведення досліджень.
  5. Здійснювати тиск на Уряд та фармацевтичні компанії з метою зниження цін на медикаменти.
  6. Визначити та налагодити співпрацю з ключовими партнерами, що можуть підтримати адвокаційні зусилля БФ «Пацієнти України».

Внутрішні завдання

  1. Підвищити професійний рівень членів БФ «Пацієнти України» з питань адвокації та розвинути технічні навички щодо доступу до лікарських засобів.
  2. Збільшити та деталізувати членство БФ «Пацієнти України».
  3. Створити та впровадити стратегію фандрайзингу.
  4. Підтримувати власну ідентичність.

Структура

Пацієнти України — структура