Запрошуємо журналістів на судовий процес щодо наймасштабнішої афери з підробки онкопрепаратів

Запрошуємо журналістів на судовий процес щодо наймасштабнішої афери з підробки онкопрепаратів

ДО УВАГИ ЗМІ ТА АКТИВІСТІВ!

У четвер, 20 квітня, о 14:00 у Дніпровському райсуді Києва відбудеться чергове судове засідання у справі про наймасштабнішу аферу з підробкою ліків для онкохворих. Це буде перший розгляд справи по суті. 

Запрошуємо журналістів на цей судовий процес та просимо про максимально широке висвітлення теми!

Адреса суду: вулиця Кошиця, 5, Київ.  

Нагадаємо, що судовий процес розпочався ще на початку 2022 року. Обвинувачені — Павло Бондаренко та Олена Громова, підозрюються у підробці ліків для онкохворих пацієнтів. Замість реальних онкопрепаратів подружжя продавало помираючим людям “парацетамол” та ліки від виразки шлунку. 

  • За матеріалами слідства, Бондаренко і Громова “заробляли” щонайменше 100 000 – 120 000 доларів щомісяця.
  • За даними прокуратури, злочинці заробили понад 6 000 000 грн лише на виготовленні трьох псевдопрепаратів для онкопацієнтів: Keytruda, Adcetris та Iclusing. Загалом псевдопрепаратів налічувалось 23 найменування.
  • За кошти онкохворих пацієнтів обвинувачені придбали собі іномарки та нерухомість на суму у майже два мільйони доларів.
  • Аферисти позбавляли шансу на одужання не лише пацієнтів з України, а ще з 17 країн світу. Більшості онкохворих, які купували підробні ліки, вже немає в живих.

“Пацієнти України” продовжують наполягати на тому, що обвинувачені мають отримати найжорсткіше покарання — довічне ув’язнення. Справа про наймасштабнішу підробку ліків, яка призвела до смертей пацієнтів, не може закінчитися ніяк інакше. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *