“Пацієнти України” за рік повномасштабної війни забезпечили медзаклади ліками та обладнанням на близько 114 млн грн

“Пацієнти України” за рік повномасштабної війни забезпечили медзаклади ліками та обладнанням на близько 114 млн грн

Благодійний фонд “Пацієнти України” за рік повномасштабної війни закупив і доставив до медзакладів ліків і обладнання на близько 113,8 млн грн.

Станом на 6 березня 2023 року фонд закупив, отримав та доставив допомогу до медичних закладів у 20 регіонах (Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська,  Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області).

Зокрема, медзакладам доставили:

  • 205 949 упаковок ліків.
  • 1 645 одиниць медичного обладнання.
  • 2 254 одиниці витратних матеріалів для обладнання.
  • 130 799 одиниць медичних товарів та виробів — комплекти перев’язок, системи промивання ран та інше.

Крім цього, “Пацієнти України” допомагають партнерам розподіляти та доставляти ліки та медвироби:

  • Спільно з Національною агенцією гуманітарної допомоги “Zdorovi” та благодійною організацією “Razom for Ukraine” розподілили та доставили  в лікувальні заклади  Дніпропетровської, Харківської, Сумської, Одеської та Запорізької областей  11 генераторів.
  • Спільно з благодійною організацією “Razom for Ukraine” розподілили та доставили 33 масляних нагрівачі NEO Tools  в лікувальні заклади  Дніпропетровської, Харківської, Сумської та Запорізької областей.
  • Брали участь та координували розподіл лікарських засобів від  “Razom for Ukraine” для пацієнтів з онкологічними захворюваннями на загальну суму 10.8 мільйонів грн кількістю 1105 упаковок.
  • Спільно з Національною агенцією гуманітарної допомоги “Zdorovi” долучились до розподілу 50 палет Дексаметазону.
  • Надали консультації нашим партнерам з Nova Ukraine щодо закупівлі лікарських засобів для медичної місії Hands on Global.
  • Завдяки фінансуванню Nova Ukraine закупили 900 упаковок летрозолу та 30 шприців імплантів Гозереліну та передали  ГО “Афіна жінки проти раку“.

Гуманітарний штаб діє за підтримки Nova UkraineSave Ukraine, ТОВ “ХЬОРБІГЕР СЕРВІС УКРАЇНА”, FUNDACION PRIVADA INSTITUTO SALUD, Razom for UkraineМіжнародного фонду “Відродження” та БО “100% життя”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *