“Пацієнти України” з початку повномасштабного вторгнення допомогли українським медзакладам на суму 100,3 млн грн

“Пацієнти України” з початку повномасштабного вторгнення допомогли українським медзакладам на суму 100,3 млн грн

Благодійний фонд “Пацієнти України” за 11 місяців повномасштабної війни закупив і доставив до медзакладів ліків і обладнання на понад 100,3 млн грн.

Станом на 8 лютого 2023 року фонд закупив, отримав та доставив допомогу до понад 70 лікарень у 20 регіонах (Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська,  Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області). 

Зокрема, медзакладам доставили: 

  • 200 025 упаковок ліків. 
  • 1 577 одиниць медичного обладнання. 
  • 2 219 одиниць витратних матеріалів для обладнання. 
  • 126 908 одиниць медичних товарів та виробів — комплекти перев’язок, системи промивання ран та інше.

Крім цього, “Пацієнти України” допомагають партнерам розподіляти та доставляти ліки та медвироби.  

“Завдяки нашим друзям та партнерам вдалося допомогти медичним закладам і громадам на лінії зіткнення, в окупації та на деокупованих територіях. Лікарі цих медичних закладів зараз щодня рятують тисячі українців — поранених військових та цивільних, тож надзвичайно важливо закривати їх потреби в обладнанні та ліках”, — зазначила виконавча директорка БФ “Пацієнти України” Інна Іваненко.

Гуманітарний штаб діє за підтримки Nova Ukraine, Save Ukraine, ТОВ “ХЬОРБІГЕР СЕРВІС УКРАЇНА”, FUNDACION PRIVADA INSTITUTO SALUD, Razom for Ukraine, Міжнародного фонду “Відродження” та БО “100% життя”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *