Медичний канабіс: чому він терміново потрібен в Україні?

Медичний канабіс: чому він терміново потрібен в Україні?

24 січня, у вівторок, об 11:30 в інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна» (вулиця Рейтарська, 8/5А, Київ) відбудеться пресконференція щодо законодавчого врегулювання ліків на основі медичного канабісу в Україні. У ній візьмуть участь представники пацієнтської та ветеранської спільнот. Серед ветеранів, зокрема і ті, що мали міжнародний досвід реабілітації після ПТСР.

24 січня, у вівторок, об 11:30 відбудеться пресконференція щодо законодавчого врегулювання ліків на основі медичного канабісу в Україні. У ній візьмуть участь представники пацієнтської та ветеранської спільнот. Серед ветеранів, зокрема і ті, що мали міжнародний досвід реабілітації після ПТСР.

Ще до повномасштабного вторгнення росії в Україну понад 2 мільйони пацієнтів і пацієнток потребували ліків на основі медичного канабісу. Він необхідний, щоб полегшити сильний біль і симптоми в людей з тяжкими хворобами. Це — епілепсія, онкологія, хвороби Паркінсона та Альцгеймера, розсіяний склероз і посттравматичні стресові розлади.

Через війну кількість військових та цивільних людей із ПТСР постійно зростає, тому питання легалізації медканабісу постало особливо гостро. За попередніми оцінками МОЗ України, близько 4 мільйонів людей потребуватимуть медикаментозного лікування негативних наслідків війни для психічного здоров’я, основою якого можуть бути медпрепарати на основі медичного канабісу.

Під час пресконференції спікери обговорять:

❓ Кому потрібні ліки на основі медканабісу?
❓ Що передбачає законопроєкт про легалізацію медканабісу №7457?
❓ Міжнародний досвід використання медканабісу при ПТСР за участі ветерана зі США

Спікери:
Алі Мадіна, волонтер, ветеран армії США.
Катерина Приймак, співзасновниця ГО «Жіночий ветеранський рух».
Інна Іваненко, виконавча директорка БФ «Пацієнти України».
Геннадій Шабас, засновник ГО «Українська асоціація медичного канабісу».

Модератор:
Дмитро Шерембей, Голова Координаційної ради БО «100% життя».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *