“Пацієнти України” забезпечили медичні заклади ліками та обладнанням на майже 95 млн грн

“Пацієнти України” забезпечили медичні заклади ліками та обладнанням на майже 95 млн грн

Благодійний фонд “Пацієнти України” за 10 місяців повномасштабної війни закупив і доставив до медзакладів ліків і обладнання на 95 млн грн.

Станом на 5 січня 2023 року фонд закупив, отримав та доставив допомогу до понад 70 лікарень у 20 регіонах (Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська,  Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області). 

Зокрема, медзакладам доставили: 

  • 198 206 упаковок ліків. 
  • 1 533 одиниці медичного обладнання. 
  • 1 927 одиниць витратних матеріалів для обладнання. 
  • 121 593 одиниці медичних товарів та виробів — комплекти перев’язок, системи промивання ран та інше. 

“Ми продовжуємо допомагати українцям, які постраждали внаслідок війни – важкохворим, пораненим цивільним та військовим. За ці 10 місяців ми об’єднали навколо себе велику кількість партнерів з усього світу та з їх допомогою робимо для майбутньої перемоги усе, що від нас залежить”,- зазначила виконавча директорка БФ “Пацієнти України” Інна Іваненко.

Крім цього, “Пацієнти України” допомагають партнерам розподіляти та доставляти ліки та медвироби. Міністерству охорони здоров’я допомогли доставити ліки, обладнання та витратні матеріали (1 248,87 т) по всій території України.

Гуманітарний штаб діє за підтримки Nova Ukraine, Save Ukraine , ТОВ “ХЬОРБІГЕР СЕРВІС УКРАЇНА”, FUNDACION PRIVADA INSTITUTO SALUD, Razom for Ukraine, Міжнародного фонду “Відродження” та БО “100% життя”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *