Медичні заклади забезпечать обладнанням, а для лікарів проведуть навчання — стартує новий проєкт

Медичні заклади забезпечать обладнанням, а для лікарів проведуть навчання — стартує новий проєкт

Благодійний фонд “Пацієнти України” спільно з командою Українського центру охорони здоров’я (UHC) за підтримки міжнародних партнерів запускає новий проєкт із підтримки і розвитку медичних закладів. У рамках проєкту лікарні забезпечать обладнанням, а для медичних працівників у восьми регіонах (Чернігівській, Дніпропетровській, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Сумській та Запорізькій областях) проведуть навчання. Йдеться про громади біля лінії зіткнення та громади з великою кількістю переселенців. 

“Медичні заклади, як і вся інфраструктура, дуже постраждали внаслідок повномасштабної війни. Лікарі працюють у дуже важких умовах. Тому ми хочемо посилити їх — необхідним обладнанням, якого так не вистачає, та навчанням, яке допоможе безперервно та ефективно працювати в кризовому середовищі”, — зазначила виконавча директорка БФ “Пацієнти України” Інна Іваненко.

Експерти з UHC проведуть навчальні вебінари та панельні дискусії для команд лікарень на такі теми:

  • робота медзакладів в умовах постійної кризи;
  • ефективність медичного персоналу у громадах поблизу ліній зіткнення;
  • комунікація в кризовому середовищі.

Щоб взяти участь у проєкті, стежте за анонсами на сайті і в соціальних мережах БФ “Пацієнти України” та Українського центру охорони здоров’я

Проєкт реалізується за партнерства з проєктом «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *