Програма медичних гарантій продовжує безоплатно допомагати українцям під час війни

Програма медичних гарантій продовжує безоплатно допомагати українцям під час війни

З початком повномасштабної війни в Україні людям із проблемами зі здоров’ям отримати медичну допомогу стало складніше. Через руйнування лікарень і закриття аптек багато з них втратили доступ до необхідного медичного забезпечення. Багато пацієнтів виїхали в більш безпечні регіони України. Чи не найбільше всім їм бракує інформації, куди та як звертатися за медичними послугами в умовах війни.
У відповідь на такий виклик стартує комунікаційна кампанія «Гарантовано!», покликана роз’яснити пацієнтам, як зараз отримувати медичну допомогу за Програмою медичних гарантій, яка продовжує функціонувати. Кампанія відбудеться в межах Проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я». Її завдання поінформувати про:

локації, де можна отримати необхідну медичну допомогу або консультації в регіонах, які постраждали від війни, або в місцях, де перебуває значна кількість внутрішньо переміщених осіб;
способи захистити свої права на доступ до Програми;
шляхи отримання медичної онлайн-консультації та психологічної підтримки.

Організує кампанію ГО «Інтерньюз-Україна» та БФ «Пацієнти України» за участі 5 партнерів: ГО «Ліки Контроль», ГО «Діа-Дзен», ГО «Афіна. Жінки проти раку», Ініціативна група Just save life, ГО «Всеукраїнська асоціація кришталевих людей». Уже не перший рік ці організації допомагають українським пацієнтам із різними захворюваннями, серед яких: діабет, онкологічні та хронічні захворювання, інсульт та рідкісні хвороби на кшталт недосконалого остеогенезу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *