Пацієнти України доставили 23 317 упаковок ліків для пацієнтів у гарячих точках України

Пацієнти України доставили 23 317 упаковок ліків для пацієнтів у гарячих точках України

Благодійний фонд «Пацієнти України» акумулював допомогу для українських пацієнтів у грошовому еквіваленті на майже 8 млн грн. Вся допомога йде на закупівлю та доставку ліків для лікарень та пацієнтів у найгарячіших точках України, де тривають активні бойові дії. 

Станом на 25 березня БФ «Пацієнти України» отримав пожертви від 6 партнерів у розмірі 3 781 058 грн. З них фонд вже закупив та доставляє ліки на понад 1 млн грн. 

Крім того, Пацієнтам України партнери та донори передали ліків на суму 4 205 100 грн.

 Зокрема, ми самостійно закупили лікарські засоби та медичне обладнання: 

  • 17 392 упаковок ліків: кровоспинні, антитромботичні, кардіологічні, протидіабетичні, протизапальні, знеболюючі, спазмолітики, антибактеріальні, протиепілептичні, протипаркінсонічні, транквілізатори, заспокійливі, противиразкові, протиблювотні та антисептики; 
  • помпу для терапії ран від’ємним тиском

Перераховані препарати та обладнання доставлено в лікарні Харкова, Полтави, Чернігова, Сум і Малина (Житомирська область). 

Крім того, в якості допомоги ми отримали 5 925 упаковок ліків  — інсуліни, протиепілептичні, антипсихотичні та кардіологічні препарати. Всі вони доставлені в лікарні Сумської та Харківської областей. 

Пацієнти України також надають підтримку Міністерству охорони здоров’я у доставці лікарських засобів по території України. Вже доставлено 303,8 т медикаментів, обладнання для лікарень та медичних розхідних матеріалів у Запоріжжя, Дніпро, Кропивницький, Миколаїв, Суми та Одесу.

Дякуємо за цю допомогу нашим партнерам: діаспорі українців в США NOVA Ukraine, Safe Ukraine (Georgia), ТОВ “ХЬОРБІГЕР СЕРВІС УКРАЇНА”, FUNDACION PRIVADA INSTITUTO SALUD.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *