Пацієнтські та громадські організації вимагають перерозподілу коштів Фонду для боротьби з COVID-19

Пацієнтські та громадські організації вимагають перерозподілу коштів Фонду для боротьби з COVID-19

Шановний пане Президенте та пане Прем’єр-міністре! Звертаємося до Вас у зв’язку із ситуацією щодо поширення захворюваності на COVID-19 в Україні. Ті, хто підписали цей лист, занепокоєні через численні свідчення про проблеми із забезпеченням лікарень на фоні того, що Фонд боротьби з COVID-19 використовується для будівництва доріг, а кошти, виділені на охорону здоров’я, використано всього на 17%.

Шановний пане Президенте та пане Прем’єр-міністре!

Звертаємося до Вас у зв’язку із ситуацією щодо поширення захворюваності на COVID-19 в Україні. Ті, хто підписали цей лист, занепокоєні через численні свідчення про проблеми із забезпеченням лікарень на фоні того, що Фонд боротьби з COVID-19 використовується для будівництва доріг, а кошти, виділені на охорону здоров’я, використано всього на 17%.

Мета цього листа — запропонувати ефективні механізми миттєвого реагування на стрімке поширення вірусу, щоб не допустити нового жорсткого карантину, колапсу медичної системи і втрати життів людей. Наша пропозиція – терміново змінити механізм використання коштів Фонду таким чином, щоб система гнучко та швидко реагувала на потреби лікарень.

Читати повний текст звернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *