Пацієнти України закуповують 42 кисневих концентрати на суму 1,7 мільйона гривень для лікарень

Пацієнти України закуповують 42 кисневих концентрати на суму 1,7 мільйона гривень для лікарень

Компанії CHS Україна, Mars Ukraine, Clario, GSK, Рено Україна, Nova Ukraine та Xpand виділили кошти для придбання 42 кисневих концентраторів на суму 1 701 000 грн. Благодійний фонд “Пацієнти України” взяв на себе закупівлю, розподіл та доставку концентраторів до медичних закладів. Завдяки кисневим концентраторам медики зможуть рятувати пацієнтів від COVID-19.

Наразі Пацієнти України вже доставили 20 концентраторів до 6 лікарень:

  • Київської міської клінічної лікарні № 4;
  • Київської міської клінічної лікарні № 9;
  • Олександрівської клінічної лікарні (Київ);
  • Подільської міської лікарні (Одес. обл.);
  • Пологового будинку № 2 (Одеса);
  • Львівського регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру (Львів).

Найближчим часом ще 22 концентратори отримають 18 закладів у Запорізькій, Кіровоградській, Івано-франківській, Тернопільській, Вінницькій, Харківській, Львівській, Житомирський, Рівненській та Чернівецькій областях.

Кисневий концентратор — пристрій, що відділяє кисень від атмосферного повітря і подає висококонцентрований кисень (більше 90%) пацієнтові. До кисневих концентратів підключають пацієнтів, що хворіють на COVID-19 середньої ступені важкості. При правильному застосуванні, попереджують розвиток ускладнень та погіршення стану пацієнтів із COVID-19. Таким чином зменшується навантаження на реанімаційні ліжка з апаратами штучної вентиляціїї легень (ШВЛ), що варто використовувати лише для важкохворих.

Дякуємо компаніям за небайдужість та ваш внесок для порятунку пацієнтів, що захворіли на COVID-19.

БФ «Пацієнти України» — 9 років допомагає отримати доступ до безкоштовного, державного лікування українським пацієнтам. Фонд опікується проблемами пацієнтів, що хворіють на рак, гемофілію, вірусні гепатити, рідкісні хвороби, а також людьми, що живуть з ВІЛ та туберкульозом. Представляє інтереси майже 1,5 млн пацієнтів і є однією із найбільших пацієнтських організацій в Україні.

Як тільки коронавірус почав поширюватися Україною і стало зрозуміло, що наші лікарі зовсім не мають захисту, Пацієнти України за тиждень зібрали команду, сфокусовану на боротьбі з COVID-19. Запустили збір коштів на потреби лікарям та лікарням. Зараз Ініціативна команда з 200 волонтерів та координаторів. На захист лікарів від коронавірусу зібрано більше 14 млн грн: covid19.patients.org.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *