Державні закупівлі послуг з ВІЛ на завершальному етапі

Державні закупівлі послуг з ВІЛ на завершальному етапі

red aids ribbon in hand. soft focus on ribbon

Центр громадського здоров’я підписав 91 договір з організаціями для надання послуг догляду та підтримки ВІЛ-позитивних людей і профілактики серед груп підвищеного ризику. Загальна сума договорів близько 190 млн грн.

Ще по трьох лотах у Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській областях за напрямками надання послуг для чоловіків, що мають сексуальний контакт з чоловіками (ЧСЧ) триває процес подання пропозицій області.

Детальніше про стан закупівель по кожному лоту можна переглянути в таблиці, підготовленій Інститутом аналітики та адвокації та Школою бюджетної адвокації.

Україна реалізує План переходу від донорського до державного фінансування послуг з профілактики та супроводу ВІЛ у межах реалізації Державної стратегії у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та вірусним гепатитам до 2030 року.

Перехід дозволить посилити спроможність держави ефективно впроваджувати пріоритетні заходи для подолання епідемій туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Серед країн Східної Європи та Центральної Азії, Україна — перша країна, яка фінансуватиме послуги з профілактики та соціального супроводу пацієнтів за кошти державного бюджету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *