Медики отримали 200 000 одиниць захисту для боротьби з коронавірусом — БФ «Пацієнти України»

Медики отримали 200 000 одиниць захисту для боротьби з коронавірусом — БФ «Пацієнти України»

Благодійний фонд «Пацієнти України» майже за два місяці разом з партнерами, донорами та волонтерами закупили та/або доставили 207 443 засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) для медичних працівників. Захист отримали медики, які працюють в 151-ій лікарні. Це саме ті медики, що першими приймають удар на себе. Медики з опорних та звичайних лікарень, які рятують життя пацієнтів, що захворіли на COVID-19.

Благодійний фонд «Пацієнти України» майже за два місяці разом з партнерами, донорами та волонтерами закупили та/або доставили 207 443 засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) для медичних працівників. Захист отримали медики, які працюють в 144 лікарнях. Це саме ті медики, що першими приймають удар на себе. Медики з опорних та звичайних лікарень, які рятують життя пацієнтів, що захворіли на COVID-19.

В Україні кожен п’ятий інфікований коронавірусом — медик. Тому наш пріоритет — захист українських лікарів, які опинились на передовій боротьби з COVID-19 і щоденно ризикують власним життям. Для цього ми закуповуємо захист — маски/респіратори, окуляри або щитки, які захищають дихальні шляхи від інфікування, також захисні костюми, бахіли та рукавички.

Цей результат — спільна робота БФ «Пацієнти України», волонтерів, донорів, великого та малого бізнесу, громадськості і кожної людини, яка пожертвувала на захист лікарям хоча б 1 гривню. Радіємо, що разом допомагаємо нашим лікарям у боротьбі з коронавірусом. Особлива подяка компаніям Сільпо та Фора, які закупили 48 050 одиниць ЗІЗ, і від яких найближчим часом будуть інші масштабні поставки захисту. Фонд взяв на себе розподілення та координацію костюмів по опорних лікарнях України. Дякуємо і партії «Голос» у створенні широкої сітки волонтерів.

Пацієнти України з перших тижнів поширення коронавірусу в Україні об’єднались для боротьби проти COVID-19. Фонд створив координацій центр, який збирає потреби від лікарень, закуповує та доставляє ЗІЗ та медичне обладнання в заклади, й допомагає бізнесу, партнерам спрямовувати кошти туди, де це, справді, потрібно.

Команда «Пацієнтів України» об’єднує 200 волонтерів, які по всій Україні вже майже два місяці доставляють та закуповують ЗІЗ для медиків. Станом на 15 травня завдяки спільним зусиллям Фонду, партнерів, донорів, волонтерів та усіх, хто зробив пожертви через сайт, зібрано 9 мільйонів гривень на захист наших медиків.

Долучитись до нас та допомогти медикам можна на сайті: covid19.patients.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *