Пацієнти України та YouControl об’єдналися для допомоги лікарям у боротьбі з коронавірусом

Пацієнти України та YouControl об’єдналися для допомоги лікарям у боротьбі з коронавірусом

YouControl ‒ аналітична система для аналізу ринків, ділової розвідки та розслідувань надасть команді благодійного фонду «Пацієнти України» та волонтерам, що займаються закупівлями засобів індивідуального захисту (ЗІЗів) для лікарів, безкоштовний доступ до своєї аналітичної системи. Це допоможе команді уникати економічних та репутаційних ризиків у роботі з партнерами, а також більш ретельно аналізувати учасників закупівель.

Також YouControl проводитиме навчання для команди благодійного фонду та волонтерів, що допомагають лікарям, котрі борються з коронавірусом.

БФ «Пацієнти України» та аналітична система YouControl підписали відповідний меморандум про співпрацю.

«Кризові ситуації, як от боротьба з пандемією COVID-19, не тільки об’єднує людей, а й стимулює до наживи шахраїв та недоброякісних постачальників. Ми як один із найбільших фондів, що закуповує для лікарів ЗІЗи, маємо дбати про якість засобів захисту та бути впевненими, що працюємо з доброчесним постачальниками. Тому співпраця з YouControl зараз є просто необхідною для нас»,говорить голова БФ «Пацієнти України» Інна Іваненко.

«За допомогою YouControl Пацієнти України зможуть якісніше й швидше аналізувати державні закупівлі лікарських засобів та медичних виробів і визначати доброчесних контрагентів й розпізнавати шахраїв»,— зазначає CEO та засновника YouControl, Сергій Мільман.

Окрім того YouControl дозволяє перевіряти інформацію про наявність ліцензії медичних препаратів та про лікарів чи інших медичних працівників.

YouControl — аналітична система на основі відкритих даних, що формує повне досьє на кожну компанію України, ЄС та Британії. Компанія відстежує зміни та візуалізує бізнес-зв’язки українського ринку. Унікальна технологія YouControl дозволяє за хвилину отримати актуальну інформацію про компанію, ФОП або фізичну особу.

БФ «Пацієнти України» — 9 років допомагає отримати доступ до безкоштовного, державного лікування українським пацієнтам. Фонд опікується проблемами пацієнтів, що хворіють на рак, гемофілію, вірусні гепатити, рідкісні хвороби, а також людьми, що живуть з ВІЛ та туберкульозом. Представляє інтереси майже 1,5 млн пацієнтів і є однією із найбільших пацієнтських організацій в Україні.

Як тільки коронавірус почав поширюватися Україною і стало зрозуміло, що наші лікарі зовсім не мають захисту, Пацієнти України за тиждень зібрали команду, сфокусовану на боротьбі з COVID-19. Запустили збір коштів на потреби лікарям та лікарням. Зараз Ініціативна команда з 180 волонтерів та координаторів. На захист лікарів від коронавірусу зібрано майже 5 млн грн: covid19.patients.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *