Сервіс Glovo та компанія Mastercard передали 600 000 грн до БФ «Пацієнти України» на потреби лікарів, які борються з COVID-19

Сервіс Glovo та компанія Mastercard передали 600 000 грн до БФ «Пацієнти України» на потреби лікарів, які борються з COVID-19

Сервіс швидкої кур’єрської доставки Glovo та компанія Mastercard підтримали ініціативу благодійного фонду «Пацієнти України» та передали 600 000 гривень на потреби лікарів та медичних закладів для боротьби з COVID-19 в Україні. З 8 по 22 квітня частина коштів із кожного замовлення Glovo, оплаченого карткою Mastercard, перераховувалась до благодійного фонду.

Зібрані у ході кампанії кошти фонд спрямує на закупівлю засобів індивідуального захисту для лікарів Центральної районної лікарні Надвірнянського району Івано-Франківської області, Почаївської районної комунальної лікарні Тернопільської області та Олешківської районної лікарні Херсонської області. До кінця квітня ці лікарні отримають 2300 костюмів біозахисту та 2640 респіраторів класу захисту FFP2.

Із початком поширення епідемії благодійний фонд «Пацієнти України» одні з перших запустили ініціативу для координації дій активістів, пацієнтів, волонтерів, бізнесу та людей, які хочуть допомогти лікарям у боротьбі з COVID-19. Аналітики фонду щоденно працюють над вивченням ситуації з поширення захворювання, збирають та систематизують нагальні потреби медичних закладів у всіх регіонах України. Разом з тим команда ініціативи координує збір коштів, закупівлю і розподіл необхідних засобів серед лікарень по всій Україні.

«Аналізувати, підтримувати, працювати на випередження для зменшення негативних наслідків – мінімум для будь-якого відповідального бізнесу в Україні в умовах сьогодення. У цей час важливо об’єднуватися та спрямовувати спільні зусилля туди, де є реальна потреба – у першу чергу, на підтримку медичної системи та лікарів. Я дякую нашим партнерам, але найбільше – користувачам додатку Glovo, котрі використали можливість допомогти і зробили замовлення під час кампанії. Завдяки вам вдалося зібрати необхідну суму та скерувати її на забезпечення медиків необхідними засобами»,— коментує Дмитро Расновський, генеральний менеджер компанії Glovo в Україні.

«Досвід Mastercard показав, що сьогодні бути соціально відповідальним бізнесом та об’єднувати зусилля – важливо як ніколи. Особливо, щоб підтримати тих, хто кожного дня рятує життя. Ми дякуємо нашим партнерам, а також усім, хто зробив свій внесок. Завдяки користувачам додатку Glovo, які оплачували свої замовлення онлайн карткою Mastercard, лише за два тижні ми змогли досягнути мети, зібравши 600 000 гривень на засоби індивідуального захисту для лікарів»,— зазначила Інга Андреєва, генеральний директор Mastercard в Україні.

«Кожного дня ми отримуємо запити на допомогу від керівників медичних закладів та лікарів, які рятують людей, що хворіють на COVID-19. Потреба у засобах індивідуального захисту колосальна, а їх наявність в лікарнях просто життєва необхідність для лікарів. Сьогодні  кожний п’ятий інфікований в країні – лікар. Це говорить лише про одне – лікарі не захищені. Держава досі не забезпечила медиків захистом. Тому ми, активна громадськість та відповідальний бізнес, повинні максимально мобілізуватися та допомагати лікарям. Дякую кожному, хто долучився до кампанії та вніс свій вклад у порятунок лікарів»,— Інна Іваненко, голова БФ “Пацієнти України”

Про Glovo

Glovo – міжнародний сервіс доставки будь-чого, адже дає змогу придбати та доставити будь-який предмет чи продукт у межах міста. Квіти, суші, продукти з супермаркету чи ліки – за допомогою сервісу можна доставити будь-яку річ, яка поміститься до фірмового рюкзака кур’єра. Параметри об’єкту мають вкладатися у 40x40x30 см та важити не більше 9 кг. 

Насьогодні щомісяця у всьому світі доставкою Glovo користуються понад 2,5 млн користувачів, кількість асоційованих партнерів досягає 20 000. Сервіс Glovo вже представлений у 298 містах по 22 країнах на трьох континентах: Європі, Африці, Центральній та Південній Америці.

Україні сервіс Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року та вже представлений у Києві та частково у Київській області (Вишневе та Софіївська Борщагівка), і ще в 15 містах – Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Запоріжжі, Вінниці, Полтаві, Миколаєві, Херсоні, Чернігові, Черкасах, Житомирі, Івано-Франківську, Чернівцях, Сумах. Переглянути детальну зону покриття сервісу Glovo можна за посиланням: https://glovoapp.com/en/map.

Про Mastercard (NYSE: MA), www.mastercard.com

Mastercard – глобальна технологічна компанія в галузі платежів. Наша місія – розвиток інклюзивної цифрової економіки, яка приносить користь усім та всюди, за допомогою безпечних, простих, зручних та доступних транзакцій. Завдяки партнерствам та використанню захищених даних і мереж, наші продукти та рішення допомагають споживачам, фінансовим установам, урядам та бізнесу реалізовувати їхній найбільший потенціал. Нашу культуру та все, що ми робимо всередині та поза межами компанії, визначає добропорядність, або DQ (decency quotient). Будучи присутніми у більш ніж 210 країнах та територіях, ми будуємо стійкий світ, який відкриває безцінні можливості для всіх.

Про БФ «Пацієнти України»

Благодійний фонд «Пацієнти України» вже 9 років допомагає отримати доступ до безкоштовного, державного лікування українським пацієнтам. Фонд опікується проблемами пацієнтів, що хворіють на рак, гемофілію, вірусні гепатити, рідкісні хвороби, а також людьми, що живуть з ВІЛ та туберкульозом. Представляє інтереси майже 1,5 млн пацієнтів і є однією із найбільших пацієнтських організацій в Україні. 

Як тільки коронавірус почав поширюватися Україною і стало зрозуміло, що наші лікарі зовсім не мають захисту, Пацієнти України за тиждень зібрали команду, сфокусовану на боротьбі з COVID-19. Запустили збір коштів на потреби лікарям та лікарням. Зараз Ініціативна команда з 180 волонтерів та координаторів. На захист лікарів від коронавірусу зібрано майже 5 млн грн. https://covid19.patients.org.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *