На захист лікарів від коронавірусу зібрано майже 5 млн гривень — БФ «Пацієнти України»

На захист лікарів від коронавірусу зібрано майже 5 млн гривень — БФ «Пацієнти України»

Команда благодійного фонду «Пацієнти України» зібрала 4 953 716 гривень благодійних внесків від донорів, бізнесу та людей. За зібрані гроші ми закуповуємо засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) для медиків, які їм конче необхідні. Це і респіратори, хірургічні маски, захисні окуляри та щитки, захисні костюми, бахіли та рукавички. Все що необхідно для надійного захисту лікарів від коронавірусу.  

Гроші на захист лікарів від коронавірусу, жертвують як люди, так і великий бізнес та неурядові організації:

  • 15 донорів пожертвували та/або зібрали на захист лікарям 4 387 639 грн. 
  • Через сайт, на якому всі охочі можуть зробити благодійні внески на рахунок Фонду, надійшло 566 077 грн. від 1 083 людини.  

Як ми допомогли лікарям на цьому тижні (17-23.04) 

У першу чергу ми закуповуємо респіратори, які необхідні лікарям для захисту дихальних шляхів. Адже вірус SARS CoV 2, або коронавірус передається повітряно-крапельним шляхом і проникає в організм через слизові. Найбільший ризик виникає при потраплянні на слизові дихальних шляхів або очей. Саме тому захист — маски/респіратори, окуляри або щиток — є критично важливими для захисту медиків від інфікування. 

За останній тиждень ми закупили та/або розвезли по лікарням:

  • 13 317 респіраторів, що захистять медиків у 26 українських лікарнях у 13 регіонах; 
  • Ще 2 500 респіраторів чекають на закупівлю; 
  • 1 087 костюмів для трьох лікарень у Львівській та Херсонській облатей; 
  • 100 захисних щитків, які отримали у подарунок від науково-художньої платформи «Острів». Щитки вже захищають лікарів у трьох лікарнях Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей. Продовжуємо співпрацю з ними.

Партнери та донори, які разом з нами збирають кошти на закупівлю необхідного захисту: громадська організація Razom for Ukraine, діаспора українців в США NOVA Ukraine, агентство banda та мережа магазинів техніки СOMFY, благодійна організація Sunflower for peace, благодійної організації «Дарувати мрії дітям», всеукраїнською платформою «Будуємо Україну разом» (БУР), канадська некомерційна організація Kohorta та благодійний внесок від Валерія Пекаря. Дякуємо всім за старання, ініціативність та небайдужість! 

Також ми допомагаємо знаходити постачальників з якісними товарами та допомагаємо закупити їх. На цьому тижні ми допомогли придбати:

  • 42 100 медичних масок, 10 500 рукавичок одноразових, 200 бахіл, 50 медхалатів та 12 захисних щитків для потреб 5 лікарень закладів Дніпропетровської, Вінницької, Одеської та Миколаївської областей на запит аграрної компанії Bunge Ukraine; 
  • 1000 медичних масок, 30 респіраторів, 4 захисних костюми для потреб лікарів первинної ланки (сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів) міста Рівне;
  • 250 медичних масок та 8 захисних костюмів для потреб військових медиків 36-ої окремої бригади морської піхоти міста Миколаїв на запит депутатки Верховної Ради України Яни Зінкевич.

Команда, яка допомагає лікарям

Ми пишаємося щоб під знаменами благодійного фонду «Пацієнти України» зібралася команда з 180 координаторів та волонтерів з усіх куточків України. За допомогу у створенні широкої мережі волонтерів завдячуємо партії Голос

Відважні та віддані своїй справі люди, кожного дня працюють для захисту лікарів. Завдяки їм в рекордно короткі терміни на цьому тижні була закуплена та доставлена партія з більш ніж 10 000 респіраторів (із закуплених та розвезених 13 317 респіраторів). Захист отримало більше 700 медиків із 25 лікарень! Дякуємо кожному члену команди, який працює на благо українським лікарям. 

Ми дякуємо кожному, хто долучився до ініціативи захисту лікарів від коронавірусу! Нашій команді, партнерам, благодійникам, волонтерам та кожному, хто стежить за нашою роботою.

Нагадуємо, залишити благодійні внески ви можете на сайті: covid19.patients.org.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *