На допомогу лікарям у боротьбі з коронавірусом зібрано майже 4 млн гривень

На допомогу лікарям у боротьбі з коронавірусом зібрано майже 4 млн гривень

Благодійний фонд “Пацієнти України” разом з командою координаторів, волонтерів та надійних партнерів зібрав 3 864 093 гривень. За зібрані гроші ми закуповуємо засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) для медиків, що борються з коронавірусом в Україні. 

Гроші на захист лікарів від коронавірусу, жертвують як люди, так і великий бізнес та неурядові організації:

  • 13 донорів пожертвували та/або зібрали на захист лікарям 3 374 493 гривень. 
  • Через сайт, на якому всі охочі можуть зробити благодійні внески на рахунок Фонду, надійшло 489 600 грн від 881 людини.   

Всі зібрані кошти ми витрачаємо на закупівлю надійного захисту для лікарів. Ми доставляємо лікарям захисні костюми, респіратори, захисні окуляри та щитки, рукавички та бахіли. Все що необхідно для надійного захисту лікарів від коронавірусу. Одних лише респіраторів ми закупили та доставили у кількості 23 408 штук. Цього вистачить на захист 1 228 лікарів у 12 регіонах України.

За цей тиждень (13-17 квітня) ми закупили та/або доставили: 

  • 15 450 респіраторів для 19 лікарень у восьми регіонах України. Сума закупівлі —  1 081 939 гривень.
  • 3 700 респіраторів чекають своєї доставки до 20 лікарень у шести областях України. Сума закупівлі — 332 000 грн.
  • Спільно з Nova Ukraine закупили та доставляємо ЗІЗ (костюм біозахисту, бахіли, медичні фартуки, респіратори) на суму майже 193 000 гривень для потреб медиків трьох лікарень Сумської області. 
  • 726 захисних халатів для захисту лікарів Київської міської клінічної лікарні №4 (інфекційне відділення) та лікарів первинки Житомирської міської ради. 

Партнери та донори, що допомагають нам зібрати кошти на захист лікарів: громадська організація Razom for Ukraine, діаспора українців в США NOVA Ukraine, власниця комунікаційної агенції Gres Todorchuk Ярослава Гресь, агентство banda та мережа магазинів техніки СOMFY, IT-компанія Xpand, благодійна організація Sunflower for peace, ТОВ “Бізант” та інші. Дякуємо всім за старання, ініціативність та небайдужість!

Допомогли організувати доставку та проконсультували: 

  • 139 захисних костюмів від власниці комунікаційної агенції Gres Todorchuk Ярослави Гресь для потреб медпрацівників Запорізької області. 
  • 10 багаторазових захисних костюмів, 10 захисних окулярів, 500 шт медичних рукавичок для лікарів первинки Чорткова від БФ “Центр допомоги”.
  • Надали анонімному донорові консультації для закупівлі ЗІЗів на суму 1,5 мільйона гривень для лікарень Києва та області.

На цьому тижні ми запустили проєкт спільно з ДонорUA та Українською біржею благодійності «Разом — лікарям». Це проект, де українські зірки, лідери громадськості та діячі культури, збиратимуть кошти на захист лікарів від коронавірусу для лікарень в трьох областях України.  

Під час першого етапу проекту, планується зібрати 288 350 грн, для потреб Багатопрофільної лікарні у місті Лисичанськ, Луганської області. Збір коштів розпочато на платформі УББ: https://bit.ly/2xxfndZ

Протягом тижня українські артисти будуть проводити онлайн-концерти на платформі Artist.Gives на підтримку цієї лікарні. Всі кошти, зібрані під час концертів, будуть витрачені на закупівлю засобів захисту для персоналу вказаної лікарні.

Зараз наша команда веде переговори із 20 благодійниками щодо закупівель ЗІЗ та медичного обладнання для лікарень по всій Україні, частина із яких були спрямовані від Американської торгової палати (АСС). Дякуємо нашим партнерам за допомогу у пошуках донорів! 

Ми не втомлюємося дякувати кожному, хто долучився до ініціативи захисту лікарів від коронавірусу! Нашій команді, партнерам, благодійникам, волонтерам та кожному, хто стежить за нашою роботою.

Нагадуємо, залишити благодійні внески ви можете на сайті: covid19.patients.org.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *