Пацієнти України зібрали на боротьбу з коронавірусом майже 120 000 гривень

Пацієнти України зібрали на боротьбу з коронавірусом майже 120 000 гривень

Пацієнти України оголосили збір коштів на боротьбу проти коронавіруса в Україні два дні тому назад. І за цей короткий термін 216 людини пожертвували 109 500 гривень. Одна компанія перевела на рахунки 10 000 гривень. Дякуємо вам, ви неймовірні!

Ми працюємо лише перший тиждень і вже маємо, що відзвітувати:

  • Зібрана крута команда із 32 координаторів та 91 волонтерів майже в кожному регіоні України. По секрету скажемо вам, що шукаємо ще два координатора з Миколаєва та Хмельницького.
  • Закупили 1 000 респіраторів зі ступенем захисту FFP2 для лікарень Києва на сумму 85 000 грн. Поставки будуть у понеділок.
  • Допомогли меру Калуша закупити 1000 захисних окулярів для лікарів. А юридичній компанії Asters допомогли закупити 200 захисних комбінезонів для лікарів міста Києва.
  • Налагоджуємо поставки продуктово-побутових наборів від мережі магазинів МЕТРО в лікарні Києва, Одеси, Львову та Дніпра. Та воду від компанії IDS Borjomi Ukraine в українські лікарні.

Широка мережа волонтерів для допомоги лікарням та лікарям у боротьбі проти коронавірусу була сформована завдяки підтримці партії “Голос” в рамках ініціативи “Діємо разом”. Дякуємо нашим партнерам за допомогу. 

Але наша робота тільки почалась і вимагає дуже багато ресурсів. Адже кожного постачальника засобів індивідуального захисту для лікарів потрібно перевірити на доброчесність та наявність сертифікатів якості. Ми створюємо базу даних лише перевірених постачальників та виробників.

Постійно триває збір потреб від лікарень, їх верифікація. Дуже важливо не дублювати поставки, адже зараз досить багато людей та бізнесу допомагають. Запитів дуже багато!

У нас з вами попереду багатсько роботи, лікарі не забезпечені на 100% комплектами захисного одягу майже ні в одній лікарні, потреби колосальні. Тому нагадуємо вам:

Залишити благодійні внески ви можете на сайті covid19.patients.org.ua

Бізнес, який може купити захисний одяг, рукавички, респіратори, окуляри та бахіли для лікарів. Має можливість купити дороге обладнання — апарати штучної вентиляції легень та портативні рентгени. Заповніть форму і наші волонтери зв’яжуться з вами. Ми допоможемо направити допомогу в лікарню, де вона дуже потрібна.

2 Comments

  1. Ми справимось! сказав:

    Прекрасно що існує такий фонд, що дає змогу кожному бажаючому зробити свій внесок в цей нелегкий час.. Розумію що скільки б не було перераховано здається краплею в морі, але море створено з крапель. Ми справимось!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *