Анонс конкурсу на голову Національної служби здоров’я України

Анонс конкурсу на голову Національної служби здоров’я України

Журналісти, активісти та небайдужі, завтра, 9 січня 2020 року, відбудеться конкурс на голову Національної служби здоров’я України. Це саме та організація, яка відповідає за доступне та якісне лікування українців. З квітня 2020 року всі медичні заклади будуть отримувати гроші від НСЗУ за надані послуги пацієнту. Кошти, якими в цьому році оперуватиме НСЗУ - 72 млрд грн, далі ця цифра буде тільки рости.

Журналісти, активісти та небайдужі, завтра, 9 січня 2020 року, відбудеться конкурс на голову Національної служби здоров’я України. Це саме та організація, яка відповідає за доступне та якісне лікування українців. З квітня 2020 року всі медичні заклади будуть отримувати гроші від НСЗУ за надані послуги пацієнту. Кошти, якими в цьому році оперуватиме НСЗУ – 72 млрд грн, далі ця цифра буде тільки рости.

На посаду керівника головного розпорядника коштів в медичній сфері претендують екс регіонали-фігуранти корупційних розслідувань, заступник керівника Чернівецької ОДА, безробітний, близький до нинішнього керівництва Міністерства охорони здоров’я, експерт та діючі керівники департаментів НСЗУ.

Щоб не допустити маніпуляцій запрошуємо журналістів та громадськість висвітлювати та контролювати проведення конкурсу!

Місце проведення конкурсу: вул. Прорізна, 15, будівля Національного агентства України з питань державної служби.

Час початку конкурсу 10:00.

Акредитація громадськості та журналістів за телефоном (044) 256 00 46.

Додаткова інформація за телефонами:
Мартиненко Юлія, PR-відділ БФ «Пацієнти України», 093 491-84-18, yuliia.m@patients.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *