ЦГЗ оголосив старт закупівель послуг з ВІЛ на 2020 рік

ЦГЗ оголосив старт закупівель послуг з ВІЛ на 2020 рік

Центр громадського здоров’я України (ЦГЗ) оголосив тендери на державні закупівлі послуг з профілактики та супроводу ВІЛ серед представників груп підвищеного ризику на 2020 рік.

На платформі Prozorro, 10 грудня, опубліковані оголошення про наступні тендери:

  • лоти ЛВІН, СП, ЧСЧ – Полтавська, Рівненська, Сумська, Одеська, Тернопільська, Вінницька, Волинська, Харківська, Львівська, Херсонська, Кіровоградська, Івано-Франківська, Дніпропетровська, Чернівецька, Чернігівська, Волинська, Донецька, Житомирська, Запорізька області;
  • лоти ЛВІН, СП – Луганська, Закарпатська області;
  • лот ЛВІН – Хмельницька область;
  • лоти ЧСЧ, СП – Черкаська область;
  • лоти ЛВІН, ЧСЧ – Миколаївська область.

Проведення відкритих торгів та укладання договорів на 2020 р. відбуватиметься за графіками:

Строки проведення відкритих торгів при наявності не мешне 2-ч учасниківСтроки проведення відкритих торгів у разі відсутності конкуренції

Оголошені тендери розраховані на десять місяців надання послуг у 2020 році. Надання послуг у січні і лютому 2020 року буде покриватися через інші механізми для уникнення переривання в наданні послуг.

За детальним роз’ясненням щодо закупівельного процесу неурядові та громадські організації можуть звернутися за додатковою або технічною консультацією, заповнивши онлайн-форму за посиланням.

Нагадаємо, Україна реалізує План переходу від донорського до державного фінансування послуг з профілактики та супроводу ВІЛ. Він спрямований на посилення спроможності держави ефективно впроваджувати пріоритетні заходи для подолання епідемій туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Україна стала першою країною серед країн Східної Європи та Центральної Азії, яка фінансуватиме послуги з профілактики та соціального супроводу пацієнтів за кошти державного бюджету.

У рамках Плану переходу ЦГЗ в жовтні провів 92 тендери на закупівлю послугу з профілактики та супроводу ВІЛ на 2019 рік. Переможцями усіх конкурсних торгів стали неурядові та громадські організації, які мають значний досвід у роботі з ВІЛ-позитивними людьми та людьми, уразливими до інфікування ВІЛ.

У результаті Центр підписав 90 договорів з 52-ма неурядовими організаціями у 24 регіонах України та місті Київ. Загальна сума договорів – 62,45 млн грн. Ще два лоти знаходяться на розгляді в Антимонопольному комітеті України та очікують рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *