Включаємося в обговорення пропозицій до Номенклатури лікарських засобів на 2020 бюджетний рік!

Включаємося в обговорення пропозицій до Номенклатури лікарських засобів на 2020 бюджетний рік!

Колеги, пропонуємо активно включатися в роботу! 

Уперше за всю історію нашої залученості до процесу централізованих закупівель МОЗ України запропонувало для громадського обговорення проекти номенклатур ще за 4 місяці до початку 2020 року. Для порівняння, раніше номенклатури виносилися на громадське обговорення переважно наприкінці року. 

Для нас це є свідченням налагодження процесу управління громіздкою бюджетною програмою 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру», яка включає 40 напрямків та близько 1300 найменувань препаратів та медичних виробів.

Тож, громадські організації можуть відправити свої пропозиції до номенклатур та обґрунтування до 2 вересня 2019 року. За посиланням можна знайти рекомендації для подачі пропозицій та спеціальну форму.

До обговорення виноситься перша частина номенклатури, а саме такі напрямки:

  • «Антирезусний імуноглобулін для запобігання гемолітичній хворобі новонароджених»
  • «Медикаменти та дрібний лабораторний інвентар для забезпечення проведення лікування безплідності жінок методами допоміжних репродуктивних технологій»
  • «Медикаменти для замісної підтримуючої терапії»
  • «Тести, витратні матеріали для діагностики туберкульозу» 
  • «Медикаменти для лікування туберкульозу» 
  • «Медикаменти для громадян, які хворіють на вірусні гепатити В і С» 
  • «Реактиви для проведення масового скринінгу новонароджених на фенілкетонурію, вроджений гіпотиреоз, муковісцидоз та адреногенітальний синдром» 
  • «Медикаменти для антиретровірусної терапії дорослих, підлітків і дітей» 

Просимо активної участі організацій у процесі обговорення, оскільки саме від вас залежить які ліки будуть закуплені за державні кошти у 2020 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *