Боротьба з “Вічнозеленими” патентами триває. 9 квітня на Комітеті з питань науки і освіти буде розглянуто Законопроект №9385.

Боротьба з “Вічнозеленими” патентами триває. 9 квітня на Комітеті з питань науки і освіти буде розглянуто Законопроект №9385.

Продовжуємо боротьбу з «Вічнозеленими» патентами. Зараз маємо шанс змінити цей курс і покласти край неконтрольованій видачі патентів на ліки в Україні.9 квітня о 14.15 пройде засідання Комітету з питань науки та освіти, де першим у порядку денному буде розглянуто законопроект 9385 «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації окремих положень законодавства Європейського Союзу у сфері інтелектуальної власності», який було зареєстровано в грудні 2018го року за ініціативи МЕРТ.

Продовжуємо боротьбу з «Вічнозеленими» патентами. Зараз маємо шанс змінити цей курс і покласти край неконтрольованій видачі патентів на ліки в Україні.

9 квітня о 14.15 пройде засідання Комітету з питань науки та освіти, де першим у порядку денному буде розглянуто законопроект 9385 «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації окремих положень законодавства Європейського Союзу у сфері інтелектуальної власності», який було зареєстровано в грудні 2018го року за ініціативи МЕРТ.

Медична сфера чи не найбільше потребує змін у сфері інтелектуальної власності. Щорічно держава і пацієнти зі своїх кишень в рази переплачують за ліки через існування «вічнозелених патентів». Пацієнти помирають, так і не дочекавшись лікування за державний кошт через шалені ціни на препарати, спричинені переплатами фармацевтичним компаніям. Тому реформа сфери інтелектуальної власності не може вважатись повноцінною, якщо практика видачі «вічнозелених» патентів буде продовжена.

Закликаємо депутатів комітету ухвалити позитивне рішення щодо 9385, адже патентна реформа це не про щось віртуальне, вона про людські життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *