КОНФЕРЕНЦІЯ “Участь НУО в тендерах на закупівлю послуг в сфері громадського здоров’я за бюджетні кошти”

КОНФЕРЕНЦІЯ “Участь НУО в тендерах на закупівлю послуг в сфері громадського здоров’я за бюджетні кошти”

Підбиваючи підсумки насиченого тижня, маємо окремо відмітити подію "Участь НУО в тендерах на закупівлю послуг в сфері громадського здоров'я за бюджетні кошти", присвячену історичному моменту впровадження плану переходу 20-50-80. Адже вперше, починаючи з 1 липня 2019 року, послуги профілактики, догляду та підтримки для ВІЛ/ТБ пацієнтів (базовий пакет послуг) будуть фінансуватися з державного бюджету!

Підбиваючи підсумки насиченого тижня, маємо окремо відмітити подію “Участь НУО в тендерах на закупівлю послуг в сфері громадського здоров’я за бюджетні кошти”, присвячену історичному моменту впровадження плану переходу 20-50-80. Адже вперше, починаючи з 1 липня 2019 року, послуги профілактики, догляду та підтримки для ВІЛ/ТБ пацієнтів (базовий пакет послуг) будуть фінансуватися з державного бюджету!

Спільний захід, на якому усі партнери Центр громадського здоров’я МОЗ України «100% життя» – Мережа ЛЖВ Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health БО «Свет надежды» / CO «Light of Hope» Міжнародний фонд “Відродження” UNAIDS об’єднали зусилля для забезпечення НУО необхідними знаннями для успішної реалізації плану переходу.

Так близько 250 учасників з 100 НУО відвідали конференцію задля обговорення і підготовки до нових моделей фінансування послуг, роботи з електронними системами закупівель, особливостей роботи я якості платників ПДВ, кадрової політики, формування тендерної документації прорахунку можливих ризиків та систем контролю послуг.

Всі етапи реалізації та кожен крок Плану Переходу будуть детально відображені на офіційному сайті http://transitionplan.com.ua/

То ж слідкуйте за новинами!

#планпереходу #transitionplan

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *