Професійне журі визначає переможців «Ін’єкції словом»

Професійне журі визначає переможців «Ін’єкції словом»

Сьогодні відбулося засідання журі конкурсу «Ін’єкція словом», під час якого визначено фаворитів у кожній номінації. До складу компетентного журі ввійшли Ольга Стефанишина, Олександра Устінова, Світлана Остапа, Андрій Кулаков, які ретельно вивчали усі роботи, подані на конкурс.   

«Ми запросили найкращих фахівців у галузі журналістики для того, щоб оцінити 213 матеріалів, які прийшли на конкурс. Переможця у кожній номінації журі обере за найбільшою кількістю балів. Також ми вибираємо «антиперможців» для особливої номінації – «Гірчичник»», – зазначила Ольга Стефанишина, голова журі конкурсу та виконавчий директор БФ «Пацієнти України».

На обговорення були винесені роботи фіналістів з Short-листа для визначення переможців за всіма номінаціями конкурсу «Ін’єкція словом», організатором якого виступив БФ «Пацієнти України» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) (у рамках проекту «(Без)коштовна медицина») та Громадської організації «Інтерньюз-Україна», медіа партнер — Інтернет-портал «Детектор медіа».

Нагадаємо, що протягом листопада-грудня 2016 року, представники центральних та регіональних медіа (телебачення, радіо, преса та Інтернет), надсилали свої матеріали стосовно реформування охорони здоров’я  в Україні та доступу до лікування українських пацієнтів. Переможців будуть визначати у таких номінаціях: Кращий відеоматеріал (ТВ), Кращий матеріал у друкованому виданні, Кращий матеріал в онлайн-ЗМІ, Кращий продукт радіомовлення, Кращий матеріал у регіональному ЗМІ: ТВ або радіо, Кращий матеріал у регіональному ЗМІ: матеріали друкованих та онлайн ЗМІ, Краще журналістське розслідування, Антиномінація — «Гірчичник» («Інфекція словом»).

Офіційне оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбудеться наприкінці січня 2017 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *