«Ін’єкція словом» зібрала 213 журналістських робіт

«Ін’єкція словом» зібрала 213 журналістських робіт

213 матеріалів надіслали журналісти з усієї України для участі в конкурсі «Ін’єкція словом» на найкраще висвітлення теми реформування охорони здоров’я в Україні та доступу до лікування українських пацієнтів. Незважаючи на те, що конкурс проходить вперше, журналісти активно відгукнулись на запрошення до участі в ньому. 

Традиційно високу активність проявили київські журналісти, надіславши 56 робіт, але й регіони не відставали: Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Львів, Кривий Ріг, Вінниця, Рівне, Житомир тощо. Навіть журналісти, які проживають на окупованому Донбасі, незважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію, надіслали свої матеріали.

«Такий ажіотаж в цьому конкурсі свідчить лише про одне охорона здоров’я це одна з найважливіших і найболючіших тем в Україні. Ми вдячні кожному журналісту, який піднімає цю тему, пише матеріали, знімає сюжети і допомагає нам не опускати руки і боротися за життя пацієнтів вже більше 5-ти років. Часто лише завдяки роботі і допомозі ЗМІ ми продовжуємо протидіяти корупції в Україні і досягати мети», – сказала Ольга Стефанишина, виконавчий директор БФ «Пацієнти України» та голова журі конкурсу.

Професійне журі розпочинає оцінювання робіт Конкурсу, організатором якого виступив БФ «Пацієнти України» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) (у рамках проекту «(Без)коштовна медицина») та Громадської організації «Інтерньюз-Україна», медіа партнер — Інтернет-портал «Детектор медіа».

Переможці будуть визначені в наступних номінаціях: Кращий відеоматеріал (ТВ); Кращий матеріал у друкованому виданні; Кращий матеріал в онлайн-ЗМІ; Кращий продукт радіомовлення; Кращий матеріал у регіональному ЗМІ: ТВ або радіо; Кращий матеріал у регіональному ЗМІ: матеріали друкованих та онлайн ЗМІ; Краще журналістське розслідування; Антиномінація — «Гірчичник» («Інфекція словом»).

Результати конкурсу «Ін’єкція словом» стануть відомі вже наприкінці січня 2017 року. Слідкуйте за новинами на нашому сайті та на сторінці у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *