Стартував конкурс журналістських робіт «Ін’єкція словом»

Стартував конкурс журналістських робіт «Ін’єкція словом»

Сьогодні, 07 листопада 2016, стартував конкурс журналістських робіт на найкраще висвітлення теми реформування охорони здоров’я  в Україні та доступу до лікування українських пацієнтів «Ін’єкція словом».  До участі в конкурсі запрошуються представники центральних та регіональних медіа (телебачення,  радіо, преса та інтернет).  Збір конкурсних робіт триватиме місяць 7.11 – 07.12.2016.  На переможців очікують цінні призи та креативні подарунки.

Конкурс організовує БФ «Пацієнти України» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) (у рамках проекту «(Без)коштовна медицина») та Громадської організації «Інтерньюз-Україна», медіа партнер — Інтернет-портал «Детектор медіа».

«Працюючи для пацієнтів уже більше 5-ти років, нашому фонду вдалося дуже багато чого зробити. Це і перша програма по гепатиту, і на декілька мільярдів збільшене державне фінансування на ліки, і зруйнування корупційних схем в державних медичних тендерах завдяки залученню міжнародних організацій. —  каже Ольга Стефанишина, виконавчий директор БФ «Пацієнти України». За все це ми боремося щодня, звертаємося до влади, ведемо переговори. Але найголовніша наша зброя – це ЗМІ. Якщо б не було журналістів, які всі ці роки допомагали нам достукатися до влади, нам би мало що вдалося. Тому, «Ін’єкція словом» — це не просто конкурс. Це демонстрація того як СЛОВО сказане чи написане в ЗМІ може вплинути на життя людини та на зміну цілої системи. Це наша своєрідна подяка всім журналістам, які допомагають нам у найскладніші моменти нашої роботи», — додає вона.

На конкурс приймаються окремі матеріали, що вийшли у всіх  видах ЗМІ (із 01.01.2016 по 06.12.2016 включно) та присвячені актуальним питанням доступу пацієнтів до ліків. Приймаються виключно роботи, які мають авторський (творчий) характер — наприклад, репортажі, інтерв’ю, журналістські розслідування, аналітичні статті, телесюжети, телепередачі, відео репортажі, радіопередачі, авторські колонки, блоги тощо (перелік жанрів не є вичерпним). Заявка може представляти індивідуальну роботу або бути представленою від колективу авторів. Від одного ЗМІ та автора може бути представлена необмежена кількість робіт. Переможці визначатимуться у номінаціях:

 • Кращий відеоматеріал (ТВ)
 • Кращий матеріал у друкованому виданні
 • Кращий матеріал в онлайн-ЗМІ
 • Кращий продукт радіомовлення
 • Кращий матеріал у регіональному ЗМІ: ТВ або радіо
 • Кращий матеріал у регіональному ЗМІ: матеріали друкованих та онлайн ЗМІ
 • Краще журналістське розслідування
 • Антиномінація — «Гірчичник» («Інфекція словом»)

«Доступ до ліків в Україні, незважаючи на Конституцію України, яка гарантує безкоштовну медицину для всіх українців, дуже обмежений, — стверджує Олександра Устінова, член правління «Центру протидії корупції». — Це обумовлено не лише бідністю нашої країни, але й корупцією, оскільки навіть ті кошти, які виділяє держава на медицину, витрачаються неефективно. Ми дуже сподіваємося, що журналісти підніматимуть це питання в регіональних медіа, а саме — нестачі ліків, чи їх перепродажу, а також корупції в медичних закладах».

Для «тих, хто пише врозріз із совістю» (погоджується на замовні публікації від фармацевтичної мафії і допомагає в просуванні антилюдських законів)  організатори  підготували спеціальну номінацію «Гірчичник» (або «Інфекція словом») — як попередження про видалення з поля (як у футболі) за порушення правил і як заклик – припинити «заражати» суспільство неправдивою інформацією.

Конкурсні роботи оцінюватиме компетентне журі, до складу якого увійшли:

 • Ольга Стефанишина, виконавчий директор БФ «Пацієнти України», голова журі
 • Олександра Устінова, член правління ГО «Центр Протидії Корупції»
 • Андрій Кулаков, Директор з програмної діяльності «Інтерньюз-Україна»
 • Світлана Остапа, спеціальний парламентський кореспондент, заступник шеф-редактора Інтернет-порталу «Детектор медіа»
 • Ірина Соломко, керівник комунікаційного напрямку Реанімаційний Пакет Реформ, РПР

Більше інформації про конкурс ви можете знайти на офіційній сторінці в ФБ — https://www.facebook.com/events/324712431237483/

[gview file=”https://patients.org.ua/wp-content/uploads/2016/11/Konkurs-dlya-zhurnalistiv-polozhennya-1.pdf”]

[gview file=”https://patients.org.ua/wp-content/uploads/2016/11/Anketa.docx”]

[gview file=”https://patients.org.ua/wp-content/uploads/2016/11/Anketa-dlya-uchasti-v-konkursi.docx”]

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *