Конкурс на участь у семінарі-тренінгу

Конкурс на участь у семінарі-тренінгу

Найкращі міжнародні та національні експерти проведуть тренінг для пацієнтів

БФ «Пацієнти України» оголошує конкурс на участь у семінарі-тренінгу «Забезпечення якості лікарських засобів (ЛЗ)» та запрошує активістів серед пацієнтів та лідерів пацієнтських організацій подавати анкету на участь. 

Семінар-тренінг відбудеться 14-15 листопада 2016 р. в м. Київ.

Метою семінару-тренінгу є покращення компетенції активістів, пацієнтів та лідерів пацієнтських організацій щодо якості лікарських засобів для подальшого використання набутих знань та впливу на прийняття рішень на національному та регіональному рівнях.

Ми залучили до проведення семінару-тренінгу найкращих міжнародних та національних експертів:

  1. Свілен Конов, експерт з питань розробки та аналізу клінічних досліджень/ Директор SEVT Ltd.,/ Лондон, Великобританія,
  2. Жан-Мішель Кодрон, експерт з питань забезпечення якості фармацевтичних препаратів, Член Експертного Комітету Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я по специфікаціям фармацевтичних препаратів, QUAMED проект/Брюссель, Бельгія
  3. Станіслав Князьков, експерт з питань політики у сфері лікарських засобів, зокрема клінічної розробки і доступності лікарських засобів/Київ, Україна.

Основні теми (програма формується і може бути доповнена):

  • Клінічні дослідження та життєвий цикл препарату
  • Роль стандартів та основні критерії контролю якості лікарських засобів

Семінар-тренінг включатиме презентації та практичні вправи. Учасники братимуть участь в обговореннях, практичних заняттях та інших активних формах роботи.

Усі витрати, пов’язані з проживанням, проїздом і харчуванням під час семінару-тренінгу покриваються за рахунок організаторів.

Критерії відбору:

-Перевагу буде надано кандидатам, які активно беруть участь у робочих групах по формуванню номенклатур і технічних завдань для закупівлі лікарських засобів на національному та регіональному рівнях і надішлють анкету з мотиваційною частиною (анкета додається).

Кількість місць обмежена, тому будуть відібрані тільки найбільш активні та вмотивовані кандидати.

Просимо звернути увагу, що мотиваційний лист повинен надійти не пізніше ніж 18:00 21.10. 2016.

Учасники конкурсу будуть повідомлені про результати відбору 28.10.2016.

Семінар-тренінг проводиться БФ “Пацієнти України” за підтримки ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ». Місце проведення буде повідомлено переможцям конкурсу наприкінці жовтня. [gview file=”https://patients.org.ua/wp-content/uploads/2016/10/Anketa.doc”]

Контакт:

Олена Девіс, olena.d@ patients.org.ua, 067 504 96 75

1 Comment

  1. Ольга сказав:

    Iз задоволенням прийму участь у конкурсi на участь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *