Активісти проведуть під судом тест на «притомність» для свідків Богатирьової

Активісти проведуть під судом тест на «притомність» для свідків Богатирьової

На активістів БФ «Пацієнти України» та «Центру протидії корупції» подали в суд «Свідки Богатирьової» – команда, яка працювала разом з колишнім міністром охорони здоров’я Раїсою Богатирьовою у МОЗі. У відповідь на абсурдні звинувачення активісти і представники пацієнтських та антикорупційних організацій вийдуть із акцією протесту під будівлю Подільского райсуду.  Вони запропонують «секті Богатирьової» пройти спеціальний тест на «притомність», Оскільки люди, які забули де і на кого працювали, не можуть бути адекватними та при пам’яті.

Перед початком акції відбудеться прес-брифінг, у якому візьмуть участь:

  • Ольга Стефанишина, БФ «Пацієнти України»
  • Олександра Устінова, «Центр протидії корупції»
  • Правозахисники
  • Свідки та активісти пацієнтських організацій

Акція протесту відбудеться в четвер 15 вересня біля будівлі Подільського районного суду за адресою вул. Хорива, 21. Початок 0 14:00.

Суть справи полягає в тому, що Дмитро Підтуркін, радник Богатирьової із закупівель у 2011-2013 рр. образився на те, що у статті на Українській правді активісти назвали його радником Богатирьової із закупівель. Він стверджує, що за часів Раїси Богатирьової НЕ був її радником та НЕ мав жодного стосунку до тендерів і закупівель МОЗу.  Хоча саме пан Підтуркін, окрім того, що був Радником Богатирьової, мав свій кабінет в міністерстві, представляв МОЗ на різних публічних заходах та входив, як мінімум у 12 робочих груп, що розробляли документацію з питаннями лікарських засобів та номенклатур, тобто формували перелік ліків, які пізніше закуповувався за кошти державного бюджету.

Контактна особа: Альона Романюк 093 72 10 800, aliona.r@patients.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *