Пацієнтські організації навчились ефективно використовувати інструменти адвокації та PR

Пацієнтські організації навчились ефективно використовувати інструменти адвокації та PR

Неурядові організації навчилися ефективно використовувати інструменти адвокації та PR для досягнення суспільно-важливих для пацієнтів цілей. Тренінг для розвитку недержавних організацій 30-31 серпня провів Благодійний фонд «Пацієнти України» в рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «(Без)коштовна медицина».

У дводенному заході взяли участь представники таких організацій, як ГО «Батьки за вакцинацію», Українська Федерація боротьби проти раку, «Рожева стрічка Україна», ГО «Іскра надії», БФ «Стоп рак» та БФ «Діти з гемофілією».

Своїми знаннями та досвідом у адвокації з ними поділились кваліфіковані тренери. Серед них – виконавчий директор БФ «Пацієнті України» Ольга Стефанишина, експерт з питань адвокації Реанімаційного Пакету Реформ, член правління «Transparency International Ukraine» Ярослав Юрчишин та Анастасія Красносільська з Центру протидії Корупції. Вони на конкретних прикладах розповіли, які завдання вирішує адвокація, які практики є успішними і як застосовувати цей інструмент в роботі. Також учасники заходу здобули практичні навички – завдяки отриманим теоретичним знанням вони змогли розробити власні адвокаційні кампанії для організацій.

Особливостями та нюансами PR-роботи з пацієнтськими організаціями поділилися медіа-експерт Дмитро Сіманський та голова правління ВБО «Мережа ЛЖВ» Дмитро Шерембей. Вони розповіли, як ефективно побудувати комунікацію між організацією та суспільством, ЗМІ та чиновниками, навчили як ефективно організовувати заходи для преси і подавати інформацію для ЗМІ. Також представники пацієнтських організацій отримали практику спілкування з журналістами, навчилися виступати перед телекамерами.

Організатори впевнені, що отриманий досвід допоможе організаціям побудувати ефективну комунікацію та відстоювати інтереси тисяч пацієнтів з різними захворюваннями.

 

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму близько 2-х мільярдів доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *