Анонс!

Шановні журналісти!

Запрошуємо вас на прес-брифінг, на якому громадські організації розкажуть про те, хто і надалі блокує передачу закупівель ліків міжнародним організаціям.

Прес-брифінг пройде 24 листопада, о 9.30 в приміщенні Українського кризового медіа-центру, за адресою вул. Хрещатик 2, «Український дім».

В прес-брифінгу візьмуть участь:

  • Віталій Шабунін, «Центр протидії корупції»;
  • Ольга Стефанишиина, БФ «Пацієнти України»
  • Ніна Астафорова-Яценко, мати 7-річної дівчинки з хворобою Віллі-Брандта, голова правління БФ “Діти з гемофілією”

Справа в тому, що незважаючи на те, що Міністерство охорони здоров’я підписало договори з міжнародними організаціями про передачу їм закупівель ліків та вакцин, досі міжнародні організації не в змозі оголосити тендери.

Існує величезний спротив тендерної мафії в Україні, яка вимагає від міжнародних організацій не закуповувати ліки за міжнародними стандартами якості, погрожуючи блокуванням закупівель.

До того ж, деякі державні структури (зокрема Державний Експертний Центр України) затягують реєстрацію вакцин, які закуповуються у всьому світі і вже заброньовані для України. Якщо ДЕЦ не зареєструє вакцини вчасно, то не лише Україна, але й ЮНІСЕФ нестимуть серйозні втрати та репутаційні ризики.

На прес-брифінгу будуть озвучені всі проблеми, які існують із закупівлею ліків міжнародними організаціями, та імена людей, які за цим стоять, намагаючись і надалі зберегти корупційні схеми на державних закупівлях ліків.

 

Контактна особа: Устінова Олександра, 067 550 15 70, o.ustinova@antac.org.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *