Прес-анонс

Шановні партнери!
Запрошуємо вас на публічну презентацію Звіту БФ «Пацієнти України», яка відбудеться 11 вересня о 10.00 в Простір «Часопис» ( вул. Льва Толстого, 3)

В програмі зустрічі:
– Презентація Звіту діяльності БФ «Пацієнти України» за період січень 2014 – червень 2015 (Ольга Стефанишина, виконавчий директор БФ «Пацієнти України», Дмитро Шерембей, голова правління БФ «Пацієнти України», Ніна Астафорова-Яценко, Рибченко Лариса, Тимощук Наталія, Адамчук Марія та інші члени БФ «Пацієнти України»).
– Дискусійна частина, під час якої ви зможете поставити будь-які питання щодо діяльності БФ «Пацієнти України», а також висловити ідеї та думки щодо напрямків роботи благодійного фонду.
– Неформальне спілкування.

Захід розрахований на 2 години, з 10:00 до 12:00
Під час зустрічі із партнерами, донорами, владою та журналістами всім буде надано публічний звіт про діяльність БФ «Пацієнти України» в унікальному смс форматі.
«Нас часто запитують, чим ми реально займаємося і як працюємо. Адже на поверхні лише шалені акції, пікети та купа телевізійних сюжетів. Насправді за кожним досягненням, законопроектом чи зайвим мільярдом державного бюджету, який вибороли для хворих “Пацієнти України”, стоять сотні годин роботи, зустрічей та листів нашої команди. Ми прагнемо запровадити практику публічних звітів та дискусій щодо нашої роботи. Це має стати правилом для кожної неприбуткової організації та фонду. Ми хочемо формувати цю культуру вже сьогодні. Адже лише прозорість в діяльності та участь громади, журналістів й експертного середовища у формуванні напрямків нашої роботи стане для нас правильним шляхом, який принесе користь реальним пацієнтам. Приходьте та дізнавайтесь хто ми і що ми робимо в звіті «Пацієнтів України»», – зауважила Ольга Стефанишина, виконавчий директор БФ «Пацієнти України»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *