Позиція БФ “Пацієнти України” щодо призначення Міністра охорони здоров’я України

Позиція БФ “Пацієнти України” щодо призначення Міністра охорони здоров’я України

Принцип політичної квоти, за яким було призначено Міністра Квіташвілі та його Першого заступника на їхні посади, себе скомпрометував! Більше того, бездіяльність призначених за квотою Блоку Петра Порошенка чиновників, призвела до відсутності життєво важливих ліків, а відтак – до каліцтва та смертей хворих українців.

Ми вимагаємо:

  1. Відмовитися від будь-якого політичного впливу на призначення Міністра найважливішого відомства для кожного українця та не використовувати принцип політичних квот при обранні кандидата на посаду т.в.о. міністра, оскільки даний принцип довів свою неефективність.
  2. Терміново, шляхом відкритого конкурсу, із залученням профільних та антикорупційних громадських та антикорупційних організацій, обрати кандидата на посаду, який буде тимчасово виконувати обов’язки Міністра охорони здоров’я. Зробити цей процес максимально відкритим та прозорим, залучаючи всі зацікавлені сторони.
  3. Пріоритетним завданням т.в.о. Міністра охорони здоров’я зробити передачу закупівель ліків та вакцин до міжнародних організацій протягом липня-серпня поточного року, і таким чином виконати Закони України № 269-VIII від 19.03.2015 та № 332-VIII від 9.04.2015, які визнані Президентом як невідкладні, закріплені в Коаліційній Угоді та Програмі діяльності Кабінету Міністрів України. Успішне виконання цього завдання стане індикатором, за яким надалі можна ухвалювати рішення щодо вступу цієї особи на посаду Міністра і дозволить надалі розпочати дієву реформу галузі.

[gview file=”https://patients.org.ua/wp-content/uploads/2015/07/Pozitsiya_BF_shhodo_znyattya_Kvitashvili.pdf”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *