ВІДКРИЙТЕ ОЧІ! АНОНС

Громадськість пікетуватиме Верховну Раду, щоб не допустити Міністра охорони здоров’я – корупціонера!

У вівторок, 2 грудня, з 9.30 ранку, громадські активісти, медичні працівники та пацієнти пікетуватимуть Верховну Раду з вимогою не допустити призначення Міністром охорони здоров’я людину, що замішана в гучних корупційних скандалах – в.о. Міністра охорони здоров’я – Василя Лазоришинця.

Щоб політики побачили корупційні скандали та схеми, за якими стоїть пан Лазоришинець, активісти принесуть та передадуть головам політичних фракцій, які ввійшли до Коаліції та голосуватимуть за міністерські крісла, величезні окуляри. Таким чином, активісти намагатимуться привернути увагу політиків до фактів корупції чиновника.

Перед акцією активісти проведуть прес-брифінг, на якому наведуть приклади корупційних скандалів, в яких фігурує пан Лазоришинець.

В прес-брифінгу візьмуть участь:

–          Віталій Шабунін, голова правління «Центр протидії корупції»

–          Дмитро Шерембей, голова правління БФ «Пацієнти України»

–          Представники пацієнтських спільнот

Загальна кількість учасників акції – 200 чоловік.

Справа в тому, що саме ця кандидатура була запропонована Арсенієм Яценюком на посаду Міністра охорони здоров’я і скоріш за все буде висуватися від Коаліції.

Слід нагадати, що нещодавно журналістами з програми «Наші гроші» була оприлюднена інформація про те, що пан Лазоришинецьприховує, що його дружина є співзасновницею приватної «Клініки нових технологій». Ця клініка розташована на третьому поверсі державного закладу «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова НАМН України», де до міністерського крісла “керував” сам Лазоришинець.

Контактна особа:

Устінова Олександра

067 550 15 70

Oleksandra.u@patients.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *