Судилище над активістами. Анонс

Судилище над активістами. Анонс

Шановні журналісти!

4 листопада, у Дарницькому районному суді відбудеться судове засідання у справі проти голови БФ «Пацієнти України» Дмитра Шерембея. Щоб підтримати свого колегу, активісти та представники пацієнтських та антикорупційних організацій вишикуються перед сходами будинку, скуті між собою наручниками. Цим активісти продемонструють, що кожного борця з корупцією та за свободу слова в цій країні можливо так само судити, як це відбуватиметься в залі суду.

Прес-брифінг та акція під стінами суду відбудуться 4 листопада (вівторок) о 9:30, за адресою: вул. Кошиця, 5-А. Карта: http://mapia.ua/ru/kiev/addresses/str-aleksandra-koshitsa-5a.

У прес-брифінгу візьмуть участь:

–          Дмитро Шерембей, підсудний, голова БФ «Пацієнти України»

–          Віра Крат, правозахисник

В акції також візьмуть участь представники «Центру протидії корупції», Transparency International Україна, пацієнти та активісти.

Справа полягає в тому, що після публічного викриття корупційної схеми при реєстрації препарату для лікування гепатиту С, голова БФ “Пацієнти України” зазнав жорсткого переслідування та проти нього було порушено кримінальну справу. На прес-брифінгу будуть представлені документи, які наочно доводять факт корупції при проведенні клінічних випробувань та реєстрації ліків.

Контактні особи:

Шутко Леся – 067 245 38 75

Красненкова Наталя  – 067 465 54 26

[gview file=”https://patients.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/Anons-sud-SHerembej_Olya.docx”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *