Благодійний фонд «Пацієнти України» оголошує конкурс на консультанта-юриста

Обов’язки:

Аналіз законодавства та надання відповідних рекомендацій у сфері регулювання галузі охорони здоров’я України, зокрема в сфері реєстрації та обігу лікарських засобів.

Аналіз чинного законодавства в сфері інтелектуальної власності в контексті доступу пацієнтів до лікування, розробка пропозицій щодо покращення такого доступу.

Надання базових юридичних консультацій на запити пацієнтів та спільнот, що надходять до організації і які стосуються будь-яких аспектів доступу до лікування в Україні.

Написання інформаційних запитів до органів влади.

Подання звернень,  скарг та запитів до контролюючих та правоохоронних органів, що стосуються доступу пацієнтів до лікування.

Вимоги:

  • вища юридична  освіта
  • юридична спеціалізація та досвід роботи в галузі охорони здоров’я, зокрема обігу лікарських засобів (бажано, і буде перевагою кандидату)
  • знання цивільного, податкового законодавства, а також нормативного регулювання у сфері державних закупівель,  а також в сфері обігу фармацевтичної продукції
  • знання господарського, адміністративного права та процесів
  • розвинуті навички написання текстів та пошуку інформації, навички написання законопроектів,  та підзаконних актів, що стосуються реформування галузі охорони здоров’я (зокрема реєстрації та обігу лікарських засобів, а також  в сфері інтелектуальної власності, що застосовуються до охорони здоров’я).
  • уміння працювати швидко і якісно під тиском часу
  • бажання працювати у ціннісній команді

Зі свого боку ми пропонуємо цікаву роботу у молодому колективі, причетність до системних змін у сфері охорони здоров’я, можливість професійного росту та конкурентну заробітну плату.

Надсилати резюме до 26 грудня 2018 року на адресу office@patients.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *