БФ «Пацієнти України» провели загальні збори | Пацієнти України

БФ «Пацієнти України» провели загальні збори

Головна > Новини > БФ «Пацієнти України» провели загальні збори

БФ «Пацієнти України» провели загальні збори

4-5 липня відбулися загальні збори членів БФ «Пацієнти України», на які зібралися 18 представників громадських організацій.

Під час заходу учасники обговорили питання бюджету на лікування окремих захворювань та тендерів на закупівлю лікарських засобів, роль і місце пацієнтських організацій в процесі реформування медицини, взаємодію із органами влади та активне залучення до роботи пацієнтських організацій, що базуються в регіонах. Також під час загальних зборів обрали радників директора. Радником з адвокації обрано Інну Бойко, фінансовим радником – Анастасію Назарову, радником з доступу до лікування – Івана Зеленського.

Пацієнти України” – це та організація, для якої немає нічого неможливого. За ці 6 років нам вдалося побудувати потужну команду вмотивованих, професійних та неймовірно обдарованих людей, які здатні звернути гори заради нашої мети – доступу до якісного лікування пацієнтів”, – зазначила Ольга Стефанишина,виконавчий директор та в.о. Голови правління БФ «Пацієнти України».

Другий день заходу присвятили організаційно-стратегічному плануванню членів БФ «Пацієнти України». Зокрема, учасники визначили рівень розвитку своїх організацій, дослідили свої сильні та слабкі сторони, запланували подальшу діяльність.  А голвне, підняли бойовий дух та мотивацю для подальшої роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *